IMProPDKS PTMS Personel Devam Kontrol Sistemi

 

IMProPDKS  ile çalışanların ve yöneticilerin zamanı izlemesini ve onaylamasını kolaylaştırın. Diğer sistemlerle entegre çözümlerimiz, zamanlama verimliliğini, yasal uyumluluğu, çalışan verimliliğini, bordro otomasyonunu ve daha fazlasını destekler.

Zamandan ve emekten tasarruf sağlar, riski azaltır, yöneticiyi ve çalışan bağlılığını arttırır ve insanların her zaman doğru ücret almasını sağlar. Zaman aşımlarını basitleştirmek, çalışan zaman çizelgelerine saat girmek ve birçok ülkede iş gücünüzü yönetmek için uygulamamızı kullanmanın ne kadar basit olduğunu görün.

İşgücünüz için zaman ve katılım izleme sağlayın. Her türlü devamsızlığı planlamak, kaydetmek ve onaylamak, çalışma süresini izlemek, iş sözleşmeleri ve yerel yasalara uymak için sezgisel bir uygulama olan IMProPDKS, diğer bordro yazılımlarıyla da sorunsuz bir şekilde çalışır.

 

IMProPDKS PTMS’in işletmenize sağladığı avantajlar nelerdir?

 

Karmaşıklığı kolayca yönetin

Kurumsal iş gücü ortamları karmaşıktır. İster daha büyük iş gücü, isterse birden fazla yer, kritik görev hizmetleri veya uygunluk gereklilikleri olsun, IMProPDKS PTMS bu karmaşıklığı, kuruluşların genellikle pahalı hatalara ve kaçırılmış fırsatlara yol açan kaostan kaçınmasına yardımcı olmak için otomasyonla yönetir.

 

İş gücü planlama ve daha fazlası

Zamanlama, özünde olmasına rağmen IMProPDKS PTMS, başvuru sahibi izleme ve onboarding, iş gücü tahmini ve zaman ve katılım gibi diğer güçlü iş gücü yönetimi temellerini sunar. Bu araçlara ek olarak, IMProPDKS PTMS ayrıntılı raporlama, analitik ve yüzlerce sistemle entegrasyon yeteneği sunar.

 

Diğer yazılımlarla uyumluluk

IMProPDKS PTMS platformu, kuruluşunuzun ihtiyaçlarına uygun bir zamanlama çözümü yapılandırmak için rakipsiz bir esneklik sunar. Bu son derece yapılandırılabilir yazılım, planlama ve iş gücü yönetimi konusundaki derin anlayışımızla birleştiğinde, müşterilerimizin önemli ölçüde daha düşük iş gücü maliyetleri, daha yüksek verimlilik ve daha yüksek işçi tutumu elde etmelerini sağlar.

 

Profesyonel destek ekibi

IMProPDKS PTMS, binlerce müşterinin iş gücü çizelgeleme işlemlerini optimize etmesine yardımcı olan on yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Özel müşteri başarı ekibimiz, uygulamadan günlük kullanıma kadar her aşamada yardımcı olmak için istekli ve isteklidir. Kendimizi bir iş ortağı olarak görüyor ve müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarını sağlama konusunda çok kararlıyız.

 

 Diğer Çözümler