IMProIOT DTS Dijital Dönüşüm Sistemleri

Operasyonel süreçleri dönüştürmek, müşteri deneyimini geliştirmek ve yeniliği ve büyümeyi teşvik etmek için yeni iş modelleri oluşturmak için dijital fikirleri pratik ve ölçeklenebilir çözümlere dönüştürün. IMPRESS dijital dönüşüm uzmanları, hepsini bir araya getirmenize yardımcı olur, gerçek olmasını sağlar, böylece dönüşüm yolculuğunuzun her temas noktasında daha fazla verimlilik elde edebilir ve sürekli, artan değer sunabilirsiniz.

Dijital dönüşüm, günümüz pazarında hayatta kalmak ve gelişmek için bir gereklilik haline geliyor. Başarı, teknolojiden daha fazlasına bağlıdır; tıpkı dijital yenilikçiliği kucaklayan bir liderlik, strateji ve bir kültür kadar önemlidir. Dijital iş yeteneklerinizi anlamak için değerlendirmemize katılın ve IMPRESS’in kuruluşunuzun dijital hazırlığına bakış açısını görün.

Üretim süreçlerine bilgi teknolojilerin dahil edilmesi de üretim gücünü hızlandırıp artırabilir, akıllı üretim süreçleriyle, akıllı ürünler ve uzaktan müdahale edilebilir sistemler, üretim süreçlerine yüksek seviyede esneklik sağlayabilmektedir. Aynı zamanda müşterilerin sisteme entegre edilmesine imkan vererek, müşteri istekleri doğrultusunda düşük maliyetlerle özelleştirilebilen ürünler üretilebilecektir.

 

Dijital Dönüşüm’e neden ihtiyacınız var?

Operasyonel Mükemmellik için Dönüşüm

Verimliliği artırmak ve operasyonel karmaşıklığı azaltmak, dijital dönüşümün en önemli amaçlarıdır. Böylesi kapsamlı bir değişim programının gerekçelerinden biri ölçülebilir tasarruf sağlamasıdır. Operasyonel mükemmellik (OpEx) ayrıca müşterilere daha etkin hizmet vermek ve tedarik zincirini düzene sokmak gibi başka birçok avantajı da beraberinde getirir.

 

Verileri Anlamak için Dönüşüm

Müşterilerinize daha iyi hizmet vermek ve işinizi büyütmek için kurumunuzda gerçek zamanlı istihbarat ve kesintisiz süreçlere ihtiyacınız var. Veri analizi, büyük miktarda veriden iç görüler çıkartarak yeni değer yaratır. Kısa döngülerde tekrarlanan analizler, kuruluşların iyileştirme ve karar alma hızını daha da hızlandırarak, sonuçta önemli yeniliklere yol açmasını sağlar.

 

Organizasyon Etkinliği için Dönüşüm

Dijital dönüşüm organizasyon ve iş gücü dönüşümünü de içermektedir. Uzun vadeli başarı için, halkınızın, kültürünüzün, liderlerin ve takımların daha çevik, duyarlı ve işbirlikçi olmaları gerekir. IMPRESS, değişimi yönetme, organizasyon etkinliğini (OE) iyileştirme ve iş gücünü yeni çalışma biçimleri için yeniden donatma konusunda derin bir deneyime sahiptir.

 

Sosyal İnovasyon için Dönüşüm

En iyi şekilde, dijital dönüşüm yalnızca bir şirketin alt çizgisinin ötesinde faydalar sağlar. Aynı zamanda önemli sosyal problemleri ve çevresel sorunları da ele almaktadır. Sosyal inovasyon, varlıklar ve sektörler arasında işbirliğini içerir ve sosyal sorunlara yenilikçi çözümler üretmek için küresel ölçekte bir düşünce oluşturur.Diğer Çözümler